Teklif İste

Teklif İste2023-12-07T00:06:16+03:00

Teklif İste

Yılmaz Plastik olarak size özel plastik enjeksiyon çözümleri sunuyoruz. Ürün gamımızdaki geniş yelpazede, ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli ve yenilikçi plastik enjeksiyon ürünleri bulabilirsiniz. Size özel çözümlerimiz, sektördeki liderliğimizi ve tecrübemizi yansıtıyor.

Teklif İste sayfamız, ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde değerlendirmemize yardımcı olacak. Sadece birkaç adımda, ihtiyacınız olan ürün veya hizmete dair beklentilerinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size özel çözümler sunmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı, etkili ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, enjeksiyon plastik ürünlerinde çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız. Sizi dinlemek ve ihtiyaçlarınıza uygun teklifler sunmak için buradayız.

Teklif İste sayfamızı kullanarak, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla en iyi plastik enjeksiyon ürünlerine ulaşmak için ilk adımı atın. Size özel tekliflerimizle işbirliği yapmaktan ve projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyacağız.

Yılmaz Plastik olarak, plastik enjeksiyonun geleceğine kalite katıyoruz. Hemen teklif iste, farkı yaşa!

Sipariş Süreci

Teklif Alma2023-11-17T20:42:37+03:00

Üretilmesini istediğiniz ürün veya ürünler hakkında bilgileri (ürün adı, adedi, özellikleri, fotoğraf vb.) web sitemiz üzerinden Teklif İste veya e-posta adresimiz üzerinden gönderebilir, satış teklifi talep edebilirsiniz.

Mevcut Ürünler Talep Edilirse2023-11-17T20:52:21+03:00

Talep edilen ürün ve talep edilen adet stokta mevcutsa ürün gönderimi hemen yapılır. Eğer mevcut değilse üretim sürecine gidilir. Üretim süreci 2-3 gün sürmektedir.

Mevcut Olmayan Ürünler Talep Edilirse2023-11-17T20:57:57+03:00

Özel üretilecek mevcut olmayan plastik enjeksiyon üretimi için öncelikle numune gönderilmeli. Numune ürünün durumuna göre onay verilirse kalıp süreci başlar. Kalıp konusunda yardımcı olunmaktadır. Kalıp üretimi 40-45 gün sürmektedir. Ardından üretim sürecine geçilmektedir. Ürün adedine göre üretim süreci değişiklik göstermektedir.

Teslimat2023-11-17T20:59:34+03:00

Mevcut veya mevcut olmayan ürünlerin üretim sürecinden sonra onay halinde teslimat süreci ile sipariş tamamlanır.

Ürünlerimiz

Teklif Formu

İletişim Bilgileri:

Ürün Bilgileri:

Ürünlere yukarıdaki kısımdan veya menüden ulaşabilirsiniz.
  • Ürüne ait görseller, tablolar vb. dosyaları yükleyebilirsiniz.
  • İzin verilen dosya türleri: .jpg, .png, .pdf.
  • Max dosya boyutu 2mb.
Go to Top